Fav Yapı İnşaat & Gayrimenkul

HAKKIMIZDA

Hayatınız için yeni bir vizyon…

FAV YAPI İNŞAAT & GAYRİMENKUL, 2004 yılından bu yana müşterilerine hizmet veren bir inşaat, taahhüt ve gayrimenkul şirketidir.

Standart projelerden daha çok yaşam standartlarını arttıracak, kenti güzelleştirecek projeler öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Yaklaşık olarak 14 yıldır Eskişehir’de farklı birçok projeye imza attık. Her geçen gün modernleşen ve kendini geliştiren bir firma olarak hedefimiz sadece konut projeleri değil, tamamladığımız projelerde müşterilerimizin hayatını çözüm ortaklarımız sayesinde daha da kolaylaştırmaktır.

Kalite Politikamız

Şirketimizin üst yönetiminden çalışanlarına kadar herkesin ortak sorumluluğu, kaliteli ve emniyetli hizmet anlayışını benimseyerek, sürdürülebilir ve gelişmeye açık bir gelecek için müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımak ve uygulamaktır.

Misyon & Vizyon

Misyonumuz

2004 yılından bu yana edindiği bilgi birikimi ve tecrübelerini müşterilerine yarar sağlayacak pozisyonda geliştirmek. Sektörde önce ve liderlik vasfına sahip olmak. Kurumsal ve kaliteli hizmet anlayışı ile hem müşterisini hem de bünyesinde çalıştırdığı personelini memnun ederek her yönden güvenilir bir firma olarak sürdürülebilirliği sağlamak.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarına uygun şekilde ürün ve hizmetleri ile müşteri memnuniyetini daima birinci öncelik olarak kabul ederek, saygın, güvenilir ve tercih edilen ve referans gösterilen bir marka olma özelliğini artırarak sürdürmek.

HİDAYET KAPAKLIKAYA

Genel Müdür

VEYSEL KAPAKLIKAYA

Endüstri Mühendisi